FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Airbus бачить в Україні потенціал для створення нового авіаперевізника

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Одна з найбільших авіабудівних компаній Airbus бачить в Україні потенціал для створення нового авіаперевізника.

"Я переконаний, що рішення уряду України про запуск нового українського авіаперевізника в цей час є правильним. Тому що ми всі наразі переживаємо період пандемії та сподіваємося, що після його завершення зможемо відновити авіатрафік та авіасполучення. І ми бачимо в Україні… великий потенціал для створення нового авіаперевізника", – заявив віце-президент Airbus у Європі та Центральній Азії Кімон Сотіропулос під час форуму "Велике будівництво: Авіація. Туризм" у міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київ) у четвер.

Він наголосив, що ідея створення національного авіаперевізника з нуля була "прекрасним рішенням з боку українського уряду".

"Оскільки, починаючи створювати національного перевізника з нуля, ви одразу зможете інвестувати у найкращі технології, у найкращий флот, який залишатиме менший вуглецевий слід, споживатиме менше пального, а отже, буде найкращим для довкілля", – зазначив Сотіропулос.

Одночасно він висловив сподівання на подальшу співпрацю з Україною в найближчі два роки.

Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з Airbus, який передбачає, зокрема, можливість лізингу або купівлі 22 літаків.