FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Серпень
2021

Афганський футболіст впав з літака США в Кабулі

Афганська влада підтвердили, що молодий футболіст розбився на смерть після спроби вислизнути на військовому літаку США, який вилетів з аеропорту Кабула.

19-річний Закі Анварі грав за молодіжну збірну Афганістану.

Більш детальна інформація про те, коли він помер, не розголошується.

Після того, як таліби знову захопили Афганістан, тисячі людей кинулися в аеропорт Кабула, оскільки західні країни поспішають евакуювати своїх громадян і афганських колег.

У понеділок з’явилися зображення, на яких зображені сотні людей, що біжать поряд з літаком ВПС США, що рухається по злітно-посадковій смузі. Деякі люди чіплялися за його бік.

У повідомленнях місцевих ЗМІ говорилося, що принаймні двоє людей розбилися на смерть після зльоту. ВВС США також підтвердили, що людські останки були виявлені в шасі літака після його прибуття в Катар.

У заяві на Facebook Головне управління фізичного виховання та спорту Афганістану вшанувало пам’ять пана Анварі.

«Нехай він почине на небесах, і буде молитися Богу за свою сім’ю, друзів і колег по спорту», ​​- заявило спортивне співтовариство.

Інші також висловили свою повагу в соціальних мережах.

«Його відхід – велике горе», – написав один з користувачів Instagram. «Мені завжди дорога твоя пам’ять».

Близько 4500 американських військовослужбовців тимчасово контролюють міжнародний аеропорт Карзай в Кабулі, столиці Афганістану.

Талібан блокує в’їзд афганців в аеропорт без проїзних документів, але навіть ті, у кого є дійсний дозвіл, зазнають труднощів.

На тлі хаосу в аеропорту президент США Джо Байден захищав свої дії з виведення американських військ з Афганістану.

Байден сказав, що американським військам, можливо, доведеться залишитися в Афганістані понад запланованого терміну 31 серпня, узгодженого з талібами, щоб допомогти з евакуацією.