FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Січень
2022

Адвокат Головань заявив, що ДБР відомо про заплановані візити Порошенка до Стамбула та Варшави

Київ. 6 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Адвокат лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що Державному бюро розслідувань (ДБР) відомо про заплановані візити Порошенка до Стамбула та Варшави, а також про те, що за п’ятим президентом ведеться незаконне стеження, повідомила прес-служба “Євросолідарності”.

“Повідомлення ДБР щодо купівлі авіаквитків свідчить тільки про те, що за п’ятим Президентом ведеться незаконне стеження. У такому разі, варто піти далі і оприлюднити записи розмов, які свідчать про попереднє планування закордонних візитів п’ятого Президента”, – цитує прес-служба слова Голованя.

“У черговому анонімному тексті хтось у ДБР робить карколомні висновки з того, коли помічники Петра Порошенка купили йому квитки. Той факт, що не тільки ДБР, а й інші українські спецслужби не з державою-агресором змагаються, а на виконання забаганок Зеленського незаконно стежать за П’ятим Президентом – загальновідомий”, – наголосив Головань.

Він наголосив, що необхідно опублікувати записи розмов, що свідчать про завчасне узгодження зустрічей Порошенка з Вселенським Патріархом та провідними європейськими політиками, якщо визнано факт незаконного стеження, прослуховування телефонів та месенджерів.

Як повідомлялося, у Державному бюро розслідувань (ДБР) заявляють, що п’ятий президент України (2014-19), лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко не планував своєї закордонної поїздки до висування йому підозри.

Джерело: https://eurosolidarity.org/2022/01/06/u-dbr-yake-nezakonno-stezhyt-za-poroshenkom-znayut-shho-vizyty-u-stambul-ta-varshavu-planuvalys-zazdalegid-advokat- golovan/