FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Жовтень
2021

6 жовтня 2021 року в рамках 30 Ювілейної медичної виставки Public Health/Охорона здоров’я відбувся захід «COVID-19: життя до та після

6 жовтня 2021 року в рамках 30 Ювілейної медичної виставки Public Health/Охорона здоров’я відбувся захід організований International Technology Transfer Association «COVID-19: життя до та після. Актуальні питання діагностики, профілактики та лікування захворювань: від фундаментальних досліджень до нових підходів».

В заході прийняли участь провідні українські фахівці, які розповіли про актуальні проблеми своїх сфер.

Тему «Нирки як провідний фактор смертності від Covid-19» розкрив доктор медичних наук, професор НУОЗУ імені П.Л. Шупика Іванов Д.Д. В своїй доповіді професор розказав про найпоширеніші фактори ризику важкого перебігу COVID-19, ризики смерті від COVID-19, статеві відмінності під час вакцинації, летальність інфікованих пацієнтів, які отримують замісну ниркову терапію та дослідження ERACODA.

     

Лікар вищої категорії, керівник Ультразвукового скринінгового центру Кривенко Н.Є. виступила з темою «Особливості роботи лікаря ультразвукової діагностики в умовах пандемії Covid-19». Під час доповіді лікар детально розповіла що відбувається під час пандемії з потоком пацієнтів та які дослідження є найбільш затребувані, які зміни є найбільш поширеними серед пацієнтів та як організовували роботу, щоб зменшити ризики зараження лікаря та пацієнта.

Психолог, психоаналітик, арт-терапевт, реабілітолог Буц О.А. презентувала доповідь на тему «Методи відновлення, гармонізації та формування на енергетичному та психічному рівні організму». Лікар розповіла вплив магнітного поля на організм людини, вплив кольору на психіку людини, продемонструвала методики відновлення психічного та фізичного стану.

Доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Корпачов В.В. доповів на тему «Ендокринологічні проблеми COVID-19. Світоглядні перспективи». Професор розповів про закономірності пандемій, біологічні закономірності скорочення видів та перспективи подальшого розвитку їх розвитку.

Лікар, викладач, тренер міжнародної програми для спортсменів «Athletes 365» Міжнародного олімпійського комітету Кірпулянський Д.К. доповів на тему «Спорт та COVID-19: проблематика, методики та алгоритми». Під час доповіді були розглянуті ризики, які виникають для спортсменів в наслідок захворювання на COVID-19, особливості лікування та післяковідний синдром.

Співзасновник та CEO компанії FRESHPR, медіаспеціаліст, засновник кількох українських медіа, спортсмен, журналіст та піарник Вачков О.Т. розповів про «Моделі позиціонування постковідного світу». Також було зазначено, що собою буде являти постковідний світ, які зміни з собою принесла пандемія, про еволюцію засобів масової інформації та яким повинен бути «ефективний» лікар ХХІ століття.

В кінці заходу Президент International Technology Transfer Association (ITTA) Гончаренко А.В. та віце-президент з питань освіти та науки товариства Україно-Китайської дружби Теплюк О.М. презентували новий інструмент для покращення комунікації лікарів з пацієнтами – PATProfi MED.

PATProfi MED – перша українська соціальна мережа, яка дозволяє зберігати історію лікування пацієнта, отримувати поради щодо лікування, зручно переглядати стрічку новин та оновлень, читати публікації та коментарі до них, є можливість вести власний блог про актуальні проблеми галузі, організувати бібліотеку для особистих записів.

Всі учасники заходу та спікери отримали цінні подарунки від PATProfi, DOKTORAM та REFAN.