FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Липень
2023

21 липня 2023 в книгарні “СЯЙВО КНИГИ” в підтримку збору на мобільний госпіталь відбулася презентація нових книг письменника, вченого, військового, фахівця в галузі теорії і історії держави та права — Сергія Пєткова.

21 липня 2023 в книгарні “СЯЙВО КНИГИ” в підтримку збору на мобільний госпіталь відбулася презентація нових книг письменника, вченого, військового, фахівця в галузі теорії і історії держави та права – Сергія Пєткова. Відбулося спілкування на тему заснування Києва. Скільки столиць у держави Русь? Де загинув Святослав Хоробрий? Звідки взялась росія? Та інші історичні питання і міфи.

Найстаріша книгарня «Сяйво Книги», сповнена запаху паперу та звуку шуршання книжок, завжди була місцем, де зустрічаються різноманітні історії і відомі автори. Цього разу «Сяйво книги» стала свідком зустрічі автора та письменника Сергія Пєткова з читачами. Відвідувачі були сповнені цікавості та бажання побачити вживу обличчя військовослужбовця і автора, який так майстерно ввів їх у світ минулого. 

Приміщення книгарні, заповнене книгами, аудиторія, яку автор зустрів посмішкою, дружнім рукостисканням та словами вдячності за підтримку. Відвідувачі, які стали частиною літературного світу, відгукнулися на слова автора, на його дослідження і розробки. І автор знає, що саме завдяки читачам його книжки та дослідження живуть, знаходять своїх шанувальників, збуджують інтерес і розширюють свої кордони.

Спілкування про історичні постаті, події, улюблених князів.. автор отримує можливість почути прямі враження від своєї творчості. Він відчуває, як читачі здивовано розповідають про те, що їх поглинула кожна сторінка, про те, як вони проживали разом з відомими постатями кожний їх крок, відчували їх атмосферу та ставали учасниками історії.

Така зустріч – це можливість для читачів не лише доторкнутися до автора, а й почути про процес створення книги, відчути ту складну й майже магічну атмосферу, яка царює за літературним столом.

Зустріч тривала довго, але вона ніби мить для тих, хто перенісся у світ книг і несподівано знайшов там їх творця. Люди прощалися з істориком-письменником, заряджені новими враженнями, із сяйвом в очах та  не прихованим бажанням швидше повернутися до його творів.

Книгарня, це місце, де збираються різні долі, стала свідком зустрічі, яка закарбувала миттєвість спілкування і підтвердила, що слово має силу зближувати, відкривати нові світи і зберегти нашу історію.

Модератори заходу підкреслили що саме задля збереження української культури, української мови, української книги… – української ідентичності воюють з підступним ворогом українські воїни. Організатори нагадали про проект Мобільного фронтового госпіталя – https://front.hospital , яким займається благодійний фонд Реконструкції та розвитку України під керівництвом Артема Гончаренко. Мобільний госпіталь з листопада 2022 року вже переданий Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. З коштів отриманих з кожної книги яку нині популяризують у книгарні “Сяйво” донати спрямовуються на підтримку Збройних Сил України. Україна переможе. Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!